“Kadın Sorunları ve Çözüm Önerileri” Konulu Toplantımız

Valimiz Mahmut Demirtaş’ın Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, Adana Kent konseyi ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarınca 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında düzenlenen, “Kadın Sorunları ve Çözüm Önerileri” konulu toplantımıza katıldı.
 
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüze bağlı Şiddet Önleme ve İzleme Merkezimizde yoğun bir katılımla gerçekleşen toplantıda konuşan Hanımefendi Beyhan Demirtaş, kadın haklarına yönelik toplumsal farkındalığın arttırılmasının büyük önem taşıdığına dikkat çekti. Kadına yönelik şiddetin asla kabul edilemez olduğunu ifade eden Hanımefendi Demirtaş, bu konuda gerçekleştirilecek ve toplumun bilinçlendirilmesine katkı sağlayacak çalışmaların daima destekçisi olacağını ifade etti.
 
Valimiz Mahmut Demirtaş’ın Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş’ın, , Adana Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Sevil Can Hanım’ın, İl Müdürümüz Zeynel Abidin Koç’un, Kuruluş Müdürümüz Kamuran Yerden’in ve STK temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantı, kadınların yaşadıkları sorunların ayrıntılı bir şekilde irdelenmesinin ardından, Kuruluş Müdürümüz Kamuran Yerden’in “Kadına Yönelik Olarak Gerçekleştirilen Hizmetler”  konulu sunumu ile son buldu.


 


Sonraki Sayfa: "Madde Bağımlılığından Korunma" ve "Okul ve Aile" Konulu Eğitimlerimiz

Önceki Sayfa : Büyükşehir Belediyesi’nden Toplu Taşıma Sürücülerine Eğitim Semineri